Klub nocny GO GO Kraków

Wyrafinowany wystrój wnętrz, zmysłowe atrakcje, wyszukane drinki i piękne tancerki go-go – to wszystko znajdziesz w klubie Carmel, położonym w samym centrum miasta Kraków, tuż przy Rynku. Jako klub ze striptizem Carmel doskonale nadaje się na organizację nieformalnych spotkań czy wieczorów kawalerskich.

Klub ze striptizem – Carmel

Klub nocny Carmel to wyjątkowe miejsce, w którym goście mogą podziwiać kuszące ruchy tancerek go-go, a także zmysłowy w ich wykonaniu taniec ze striptizem. Odwiedzając Kraków, z pewnością warto poznać tutejsze kluby nocne, w szczególności night club Carmel. Nasz klub gogo to lokal w pełni klimatyzowany, wyposażony w wygodne, miękkie kanapy, telewizory plazmowe, z profesjonalną obsługą i ochroną, która pozostaje do dyspozycji naszych gości. W trosce o ich komfort zapewniamy także dyskretne VIP roomy oraz oddzielną salę przeznaczoną dla osób palących.

Klub nocny Carmel

Swoim gościom klub Carmel gwarantuje doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia w ekscytującej atmosferze, o którą zadbają nasze piękne tancerki go go. Taniec i striptiz w ich wykonaniu to prawdziwy erotyczny show. Eleganckie, wyszukane drinki, relaks w jacuzzi i zmysłowa muzyka to pozostałe elementy dające gwarancję spędzenia udanego wieczoru. Nie wszystkie kluby nocne w Krakowie oferują tak luksusowe warunki, dlatego – szukając rozrywki na najwyższym poziomie –   warto odwiedzić właśnie Carmel. Kraków to piękne miasto, a dzięki nam wizyta w nim może być naprawdę niezapomniana!

Zobacz zdjęcia!