Night Club Kraków – Striptiz Club Carmel

Carmel Club to kameralny night club w mieście Kraków. To tutaj zapomnisz o codzienności i przeniesiesz się w świat luksusu w zmysłowej atmosferze i w towarzystwie naszych pięknych tancerek. Jesteśmy jednym z najbardziej ekskluzywnych nocnych klubów w południowej Polsce.

Najwyższy poziom obsługi, najpiękniejsze tancerki, bogaty wybór alkoholi oraz profesjonalna ochrona, a także atrakcyjna lokalizacja w samym sercu pięknego miasta, jakim jest Krakow, sprawiają, że night club Carmel to naprawdę wyjątkowe miejsce. Oprócz przestrzennej, klimatyzowanej sali, posiadamy VIP roomy oraz oddzielną salę dla palących.

Striptiz Kraków

Uwodzicielskie i seksowne tancerki z nigt club Carmel zabiorą Cię w zniewalającą podróż, w czasie której striptiz będzie tylko jedną z atrakcji. Dzięki nam przeżyjesz niezapomnianą noc, a Kraków będziesz wspominać jeszcze długo. Proponujemy także m.in. relaks w jacuzzi, w którym skosztować można alkoholi z najwyższej półki. Naszym gościom zapewniamy pełną dyskrecję i 100% satysfakcji z pobytu. Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 18. rok życia codziennie od godziny 20.00 do 6.00 rano.

Night club Carmel (Krakow) to również bogata oferta organizacji imprez okolicznościowych. Chcesz zorganizować wieczór kawalerski, w planie którego znajdzie się m.in. striptiz? Skontaktuj się z naszym działem rezerwacji, zajmie Ci to zaledwie kilka minut, a my weźmiemy na siebie kompleksową organizację niezapomnianej imprezy!

Zobacz więcej

Rezerwacje

Carmel to coś więcej niż Night Club. Jest to jedno z najbardziej ekskluzynych miejsc tego typu w południowej polsce!

Chcesz zorganizować wieczór kawalerski? Nie ma problemu, skontaktuj się z naszym działem rezerwacji, zajmie ci to kilka minut a my zorganizujemy za ciebie wszystko od A do Z!

Zarezerwuj lożę, aby być pewnym,że nie zabraknie miejsca dla Ciebie!

Jak rezerwować?

Poznaj nasze tancerki

Szukasz lokalu z najlepszymi tancerkami? W Clubie Carmel je znajdziesz! Zaoferują Ci niesamowite pokazy tańca. Przejdź do strony z tancerkami i sam się przekonaj! Z całą pewnością nie będziesz mógł o nich zapomnieć…

Przejdź do galeri